Arkas Denizcilik nerede?

Arkas Denizcilik nerede?

İZMİR MERKEZ
Kasap Sok.Arkas Binası No:2 ,Esentepe ,Sisli,34394 ,Istanbul
Tel : (0212) 318 00 00 Faks : (0212) 266 22 06 [email protected]
Bölge Müdürü
Fatoş Uztürk Dahili : 2474 [email protected]

Arkas Holding kaç gemisi var?

Dünya çapındaki armatörlerin acenteliğini yaparken diğer taraftan 1996 yılında kendi gemi filosunu oluşturmaya başlayan Arkas’ın Deniz Ticaret Filosu, bugün 25 gemisi ile Türkiye’nin en büyük konteyner gemi filosudur. Filosunda ayrıca 6 adet yakıt ikmal tankeri bulunmaktadır.

Arkas Lojistik ne taşır?

Arkas Lojistik olarak 3 ana iş kolunda hizmet veriyoruz. Depoculuk, yani terminal hizmetleri; nakliye ve forwarding hizmetleri. Bunların yanısıra terminalde konteyner ile düşünülebilecek her türlü hizmet tamir-bakım, reefer; depolama, elleçleme vb geliyor.

Arkas Holding ne iş yapar?

Çeyrek asırdan fazladır lojistik sektöründe var olan Arkas Lojistik bugün deniz, hava, kara, demiryolu kombine taşımaları yapan, açık yük ve proje taşımaları, forwarding ve depo hizmetleri sunmaktadır.

Arkas nerenin gemisi?

İlk olarak Gabriel J. B. Arcas tarafından İzmir’de, 1902 yılında ithalatçı olarak kurulan Arkas, 1944 yılında Lucien Gabriel Arcas’ın öncülüğünde uluslararası taşımacılık alanında faaliyet göstermeye başlar.

Diane Arkas kimdir?

Diane Arcas, 1972 yılında İzmir’de doğdu. 1995 yılında Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nü bitirdi. Şu an akademik çalışmalarına devam etmektedir. İş hayatına 1993 yılında Arkas’ta başladı. Acentelik Grubunun çeşitli uzmanlık alanlarında ve kademelerinde görev yaptı.

Gemilerin nerede olduğunu gösteren site?

Bir yol bakmaktır marinetraffic.com. Tüm gemiler, belirli bir boyutta olmaları koşuluyla bu portal üzerinden tanımlanabilir ve izlenebilir. Kullanıcı ilgili sembole tıklarsa, ulusal bayrak, gemi tipi, durum, mevcut hız, rota, uzunluk ve genişlik, draft ve ayrıca varış limanı hakkında bilgi alır.

Arkas Lojistik dünyada kaçıncı sırada?

Arkas, dünyada birinci ligdeTürk denizcilik sektörünün öncü holdinglerinden Arkas, dünyaca ünlü araştırma şirketi Clarkson Research Services Limited tarafından yapılan “konteyner gemi filosu sahibi armatörler” dünya sıralamasında 24. sırada yer aldı.

Arkas Lojistik hangi ülkenin?

Arkas Holding A.Ş., Türkiye’de kurulu uluslararası piyasada faaliyet gösteren holding kuruluşu. Türkiye’de lojistik, liman, akaryakıt, turizm, otomotiv, havayolu, sigorta, gıda , bilgi teknolojisi, gözetim ve denetim hizmetleri ve iş makineleri ve operasyon alanlarında faaliyet gösterir.

Arkas Türk firması mı?

Arkas Holding A.Ş., Türkiye’de kurulu uluslararası piyasada faaliyet gösteren holding kuruluşu.

Diana Arkas kiminle evli?

izmir’de, Arkas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Lucien Arkas’ın kızı Diane Arcas ile Aktaş Kolonyaları’nın sahibi Kamil Kemal Aktaş ömür boyu mutluluk için “evet” dedi. İşadamı Lucien Arkas’ın Urla’daki malikanesinde gerçekleşen düğün töreninde çiftin nikahını Urla Belediye Başkanı Selçuk Karaosmanoğlu kıydı.

Lucien Arkas kaç yaşında?

77 yaşında (1945)Lucien Arkas / Yaş